Home

обхват изгнание енциклопедия тенис европа възглавница куфарче барбекю

Новини - Българска федерация по тенис

Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  София
Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в София

Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис  Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Галена Кръстенова на полуфинал на Тенис Европа в София

Победи за Нестеров и Десподов в турнири от "Тенис Европа" - Tennis.bg

16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа  в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област
16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Русе - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

България отново стана европейски шампион по тенис - Новини СЕГА

Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже - Gong.bg

Пловдивски четвъртфинал на Тенис Европа в София

Нови 20 български победи на турнир от Тенис Европа в Пловдив

Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен!  | Плевен За Плевен
Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен! | Плевен За Плевен

Турнир до 14 г. от Тенис Европа започна във Варна - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Турнир до 14 г. от Тенис Европа започна във Варна - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 г. от Тенис Европа – Тенис от  България и Света
Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 г. от Тенис Европа – Тенис от България и Света

Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта  Марина
Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта Марина

Победи за Димитрова, Динев и Попов в турнири на "Тенис Европа" - Tennis.bg

Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 години от Тенис Европа

Четири българчета ще играят на 1/4-финалите турнира Тенис Европа

Тенис Европа - Tennis Ninja България

БФТ и Тенис Европа изпратиха четири български деца на лагер в Чехия -  Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
БФТ и Тенис Европа изпратиха четири български деца на лагер в Чехия - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Пет българчета в полуфиналите на сингъл на турнира до 14 г. от Тенис Европа  в Гърция
Пет българчета в полуфиналите на сингъл на турнира до 14 г. от Тенис Европа в Гърция

Калоян Шиков и Андрея Глушкова - шампиони на турнира на "Тенис Европа" в  Пазарджик - PA media
Калоян Шиков и Андрея Глушкова - шампиони на турнира на "Тенис Европа" в Пазарджик - PA media